Art anti-AIDS logo
Art anti-AIDS By Salus Foundation
-->
Виставка «Захисти любов»

З 29 листопада до 4 грудня 2006 року відбувалась виставка «Захисти любов» в Музеї Ідей (м.Львів). Одночасно роботи демонструвалися у приміщенні Київського офісу Представництва ООН в Україні. Метою виставки було залучення творчих ініціативних та небайдужих людей до створення мистецьких робіт, спрямованих на попередження ВІЛ-інфекції,  популяризацію здорового та безпечного способу життя,  попередження дискримінації та ущемлення прав людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Читайте далі. 

  Популяризація Стріт Арту В Україні 2006

 

1 січня 2006 року розпочав роботу проект "Популяризація стріт арту в Україні" за підтримки Європейського Культурного Фонду. Проект буде здійснюватися БФ Салюс у співпраці з німецькою НУО з Берліну Artitude e.V., президент Лютз Хенке. Метою проекту є поширення стріт арту (вуличного мистецтва), популяризація нових тенденцій у мистецтві та здорового способу життя серед молоді України. В рамках проекту заплановано проведення акції, яка продемонструє українському суспільству тенденції вуличного мистецтва. В акції візьмуть участь відомі українські графіті та стріт writers, а також на запрошення української сторони в акції прийме участь група стріт writers з Німеччини. Дана акція ставить за мету донести українській молоді нові напрямки урбаністичної культури, привернути увагу не лише мистецького прошарку населення, а й представників державного сектору. Акція стане добрим початком для подальшого обміну інформацією серед вуличних художників з України та Європи, а також залученням зацікавленої цим видом субкультури молоді Львова та України загалом. З приємністю будемо інформувати Вас про наступні кроки реалізації проекту найблищим часом. Скоро весна та URBAN.ART.SELECTION.

  Театралізована презентація авторського костюму анти-СНІД

    30 листопада, о 16:00 в палаці культури ім. Гната Хоткевича, вул. Кушевича 1, відбулася Театралізована презентація авторського костюму анти-СНІД та анонсування інформаційної телефонної лінії "СНІД ІНФОРМ". Організаторами виступили БФ "Салюс", БФ "Метаморфози", Відділ у справах молоді управління культури Львівської міської ради, за фінансової підтримки ПАУСІ, Фонд Євразія, Фонд Елтона Джона анти СНІД. В перформансі взяли участь 18 авторів, семеро львівських, а решта - з Києва, Дніпропетровська, Хмельницького, Рівного та Костополя. Впродовж акції відбудулося дефіле за участю 28 моделей та нагородження переможців конкурсу та авторів найкращої концепції і перфомансу. Призові місця посіли: Пинтя Тетяна, назва колекції "Трімтерція-поєднання трьох в одному", м.Дніпропетровськ; Мусієнко Тетяна, колекція "Грай безпечно", м.Київ; Верещак Анна та Хархаліс Андріана, колекція "Вмій вберегти себе від СНІДу", м.Львів

   БОДІ АРТ антиСНІД
   Цьогорічна акція-конкурс "БОДІ-АРТ анти СНІД" ставила за мету через мистецькі засоби візуалізувати проблему, активізувати пропаганду знань про шляхи запобігання ВІЛ в Україні, а також популяризувати новостворену інформаційну телефонну лінію СНІДІНФОРМ. Оскільки боді-арт є авангардним видом мистецтва, то поєднання його атракційності з кампанією проти СНІДу стало ефективною формою привернення уваги громадськості до проблеми.

   ТУТ знайдете докладнiшу iнформацiю про Конкурс 2002

Подія фінансово підтримана інформаційно-освітньою кампанією проекту ЄС США із запобігання ВІЛ/СНІД серед молоді, фондом Євразія та фундацією здоров'я Дрейфуса. 
Виконавці проекту - благодійний фонд САЛЮС та благодійний фонд МЕТАМОРФОЗИ. 
  Текстильний шал 2001

    Маючи на метi стимуляцiю образного та технологiчного пошуку в українському авторському текстилi бiєнале "Текстильний шал" й надалi проголошує прiоритетними нетрадицiйнi матерiали, технiки, новi форми художньої виразностi. Програма "Текстильного шалу-3" передбачає створення унiкальних текстильних творiв, в котрих би був присутнiй хоча б один зi згаданих чинникiв. Темою бiєнале є людина.

   Мода 2000 анти-СНІД

    Об’єкт акції Мода 2000 анти-СНІД: природність, свобода, різноманіття фантазійних форм, матеріалів, кольорів. Крок у нове тисячоліття – ідея блискавичного старту, пов’язана з великими надіями на щось особливе, нове і неосяжне.

   Україна і СНІД. Перехрестя тисячоліть. 1999

   Програма УКРАЇНА І СНІД. ПЕРЕХРЕСТЯ ТИСЯЧОЛІТЬ стала продовженнчям мистецьких програм фонду SALUS. Напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом -1999 було проведено конкурс сценаріїв відеокліпіп, творів декоративної кераміки та живопису. Програма отримала підтримку від UNICEF.

   Молодь проти СНІДу. 1998

   У листопаді-грудні 1998 було проведено акцію МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДУ - конкурс робіт об'ємно-просторової пластики тематики "антиСНІД", що підтримувався програмою ООНСНІД, Агенцією Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та Посольством Королівства Нідерландів в Україні. Експонати конкурсу творів об'ємно-просторової пластики демонструвалися під час 6-ої Міжнародної виставки "ГалМЕД" в палаці спорту "СПАРТАК" та у Львівському палаці мистецтв.

   Мистецтво проти СНІДу. 1997

   1 грудня 1997р Акція МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНIДУ, присвячена 10-й річниці Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, започаткувала розроблену фондом САЛЮС п'ятирічну програму ART-АНТИСНІД. Конкурс плакатів, емблем та радіоанонсів продемонстрував активність творчої молоді Західного регіону щодо створення ілюстративних "антиСНІД" матеріалів. Під час акції здійснювалося безкоштовне розповсюдження дворічного календаря МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДУ. Експонати конкурсу можна оглянути у WEB-сторінці:
http://www.uar.net.1997/art/aids/works_ukr.html


©1997-2006 Salus Charitable Foundation

Design © 2001 TRC Web Team

Всі права застережено. Використання опублікованих матеріалів тільки з дозволу та відома Регіонального фонду САЛЮС.