Регіональний фонд САЛЮС- Неурядова неприбуткова організація, що здійснює діяльність, спрямовану на поліпшення здоров'я населення України.
EnglishНовиниПрограми та проектиПублікаціїПартнериКонтакти
      Головна / Програми та проекти:

Програми та проекти фонду

Медично-діагностичні
Медично-діагностична діяльність спрямована на впровадження заходів для поліпшення здоров'я населення України і передбачає сприяння у наданні медичних послуг (консультування, медичні процедури, тестування, діагностування, проведення досліджень тощо).


Освітньо-інформаційні
Освітньо-інформаційні проекти передбачають надання та поширення правдивої інформації в галузі охорони здоров'я з використанням різних методів (видання і розповсюдження інформаційної, методичної літератури, проведення семінарів, безпосередня робота з цільовими групами із подальшим переданням інформації "від рівного до рівного", випуск агітаційних і наглядних посібників (плакати, наклейки, календарі, закладки), аутріч робота тощо).


Розв'язування проблем з метою поліпшення здоров'я (PSBH)
Метою програми є залучення широкого кола ініціативних людей для вирішення конкретних порблем, повя'заних із збереженням здоров'я, дотриманням здорового способу життя, профілактикою хвороб та покращенням екологічної ситуації. Програма виконується шляхом проведення навчальних-тренінгових семінарів, результатом яких є написання малих проектів. Семінари проводяться з участю міжнародних фасилітаторів, які допомагають учасникам сформулювати та написати проекти.

Програма існує у 32 країнах світу протягом 14 років, в Україні - з 2000 року. За час реалізації проекту було проведено 17 семінарів у Львові, Івано-Франківську, Тернополі,Чернівцях та Луцьку. Результати виконання проектів обговорюються на окремих робочих семінарах, що проводяться двічі протягом терміну реалізації проектів.


Зменшення шкоди
Проекти зменшення шкоди призначені для споживачів ін'єкційних наркотиків та представників груп ризику з ціллю запобігання розповсюдженню ВІЛ/СНІД та інфекцій, що передаються статевим шляхом .


Мистецтво проти СНІДУ


Жіночі
Діяльність, спрямована на поліпшення фізичного та духовного здоров'я жінок. Особлива увага приділяється жінкам у кризових ситуаціях.


Соціальні
Проекти передбачають надання інформаційно-консультаційних та інших соціальних послуг населенню, пов'язаних із проблемами збереження здоров'я.

 • Екологічні


 •  
  • Новини• Програми та проекти• Публікації• Партнери• Контакти

  ©1997-2005 Salus Foundation

  © Web design and programming:
  TRC Web Team, 2002

  Всі права застережено.
  Використання опублікованих матеріалів тільки з дозволу та відома Регіонального фонду САЛЮС.