Регіональний фонд САЛЮС- Неурядова неприбуткова організація, що здійснює діяльність, спрямовану на поліпшення здоров'я населення України.
EnglishНовиниПрограми та проектиПублікаціїПартнериКонтакти
      Головна / Програми та проекти / Соціальні:

Програми та проекти фонду

ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ  НУО, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ІЗ ЖІНКАМИ СЕКС БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Термін реалізації: 2006-2007

Партнер: МАТRА КАР

Мета проекту

Створення мережі та мережева роботa, поширення досвіду аут річ роботи БФ САЛЮС серед організацій-учасників мережі

Цільова група: жінки секс бізнесу

ЕРАТО - ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ДОСТУПОМ ДО МЕДИЧНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ПОСЛУГ ЖІНОК СЕКС БІЗНЕСУ ТА ЖЕРТВ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ Термін реалізації: 2005-2007
Партнер: Міністерство закордонних справ Греції
Програма ЕРАТО виконується у партнерстві з неурядовими організаціями АКТ-АП ХЕЛЛАС (Греція) та ОДІСЕУС (Словаччина).
В рамках програми здійснюється діяльність щодо інформування представників уразливих груп про ризик ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також забезпечення їх доступу до конфіденційного та якісного обстеження.
Користувачі: жертви сексуальної експлуатації, жертви торгівлі жінками
Нові стратегії профілактики ВІЛ/СНІД в середовищі жінок секс-бізнесу  Термін реалізації: 2002
Партнер: Український інститут соціальних досліджень
Проект охоплює 18 областей України. Він спрямований на налагодження ефективної співпраці, плідної взаємодії та координації спільних дій щодо інтенсифікації профілактичних заходів щодо інфікування ВІЛ серед представників уразливої групи - працівниць секс-бізнесу.

В рамках проекту проводяться круглі столи, прес-конфееренції, зустрічі з представниками груп самопідтримки. Прoект передбачає проведення тестування та розробку інформаційно-просвітніх матеріалів, базове поведінкове дослідежння жінок секс бізнесу. 


ТЕЛЕФОН СНІД ІНФОРМ Термін реалізації: 2003
Партнери: Фонд ЄВРАЗІЯ, Науковий медично-діагностичний центр "АСТАР
Послуги:
 • Інформація та довідки за телефоном СНІДІНФОРМ (032) 2379505
Цільові групи:
 • населення в цілому,
 • молодь
Публікації:
 • інформаційні візитки та наклейки

"Партнерство в ефективній профілактиці ВІЛ та підтримці ЛЖВ в тюрмах" Термін реалізації: 2003-2005
Партнери: Європейськакомісія; Stichting MAINLINE, Нідерланди; "Благодійність", Україна, м. Миколаїв; „Дорога до дому”, Україна, м. Одеса; "Солідарність", Україна, м. Івано-Франківськ; "Мангуст", Україна, м. Херсон
Діяльність проекту поширюється на 5 областей України: Миколаївська, Херсонська, Львівська, Івано-Франківська, Одеська області. Проект стартував у 2004 році і розрахований на 24 місяці.

Основна мета проекту:

 • Розвиток партнерства між українськими і європейськими неприбутковими організаціями, які працюють в сфері ВІЛ в тюрмах;
 • Впровадження ефективних міжнародних стратегій, стандартів і підходів в профілактику ВІЛ в тюрмах України;
 • Розвиток партнерства між українськими неприбутковими організаціями та державними організаціями для ефективної співпраці в області профілактики ВІЛ в тюрмах.

  Цільові групи

  Засуджені, особливо ВІЛ позитивні, споживачі ін'єкційних наркотиків, секс меншини, персонал пенетеціарних закладів і неприбуткових організацій, які працюють в тюрмах.
  Протягом дії проекту було організовано навчання персоналу українських неприбуткових і державних організацій з залученням міжнародних експертів. Технології голландських експертів повинні підвищити професійний рівень спеціалістів неприбуткових організацій і працівників пенетеціарних закладів. В межах проекту розроблений веб-сайт: http://prison.aids.ua
  У Львові проект реалізовується БФ САЛЮС на базі СІЗО № 19. До роботи в проекті залучено 4-ро аут-річ працівників, які здійснюють щотижневі візити у СІЗО. Проводиться просвітницька робота серед ув'язнених та персоналу СІЗО. Розроблено інформаційні матеріали "Інформація про ВІЛ/СНІД" та "Профілактика професійно інфікування ВІЛ"


   
  • Новини• Програми та проекти• Публікації• Партнери• Контакти

  ©1997-2006 Salus Charitable Foundation

  © Web design and programming:
  TRC Web Team, 2002

  Всі права застережено.
  Використання опублікованих матеріалів тільки з дозволу та відома Фонду САЛЮС.