How is it happening with boys?
Tall Boy 1. Я перестав собi
подобатись...
1. Ти помiтив, що вирiс. Змiнюється голос, на тiлi помiтним стає волосся, починає рости статевий член (пенiс), часто набухають груднi залози. Ти статево розвиваєшся.
2. Коли я можу
починати
голитись?
2. Спочатку з’являється «пушок» над губою i на пiдборiддi. Має пройти певний промiжок часу, коли ти зможеш голитися кожного дня. Звернись за порадою до батька, чим i як краще користуватися.
3. Що означають
"мокрi сни"?
3. Мокрi сни – полюцiï – це мимовiльне видiлення сперми пiд час сну. Це явище природнє. Полюцiï можуть бути вiд кiлькох раз в рiк до кiлькох в тиждень. Варто в цей час бiльше займатись спортом. Не забудь про душ. Щоденне дотримання гiгiєни – запорука впевненостi i твого здоров’я.
4. Чому вiн
(пенiс) стає
"твердим"?
4. Ти робиш для себе ще одне вiдкриття – ерекцiю. За рахунок припливу кровi до 3-х печеристих тiл, що є в пенiсi (статевому членi), вiн може збiльшуватись у розмiрi та ставати твердим. Напруження пенiса називають ерекцiєю. Це контролюється мозком. Коли ерекцiя не вчасна, постарайся вiдволiкти себе. Наприклад, спробуй в цей момент пригадати хто перемiг в чемпiонатi з футболу в минулому роцi. Не зосереджуй своï думки на цiй частинi тiла, займись чимось бiльш цiкавим i корисним (читанням, спортом).
5. Мастурбацiя –
шкiдливо чи нi?
5. Мастурбацiя... не бiйтесь цього слова. 9 з 10 хлопцiв це роблять. Це не шкiдливо, якщо цим не захоплюватись понад мiру.
6. Чому дiвчата
часто
ображаються?
6. Статеве дозрiвання – не простий перiод в життi дiвчат. Вони болiсно реагують на Твою грубiсть, нетактовнi дiï. Намагайся бути ввiчливими i уважними. Тодi Твiй успiх у дiвчат гарантований.
Back Home Forward