How is it happening with girls?
1. Як менi дiзнатись, коли почнуться мiсячнi? 1. Менструацiï почнуться, коли розвинуться груднi залози, з’явиться оволосiння на лобку i в пахових дiлянках (11 – 13 рокiв). Tall Girl
2. Як довго триває менструацiя? 2. Тривалiсть менструацiï – 3 - 7 днiв щомiсяця, циклiчнiсть повторення раз у 28-32 днi. Спочатку вони можуть бути не регулярними, з помiрними больовими вiдчуттями. Якщо регулярнiсть не налагоджується, болi не припиняються, слiд проконсультуватись у лiкаря-гiнеколога.
3. Як вести себе в цi днi? 3. Бажано уникати надмiрних фiзичних навантажень, купання в басейнах, вiдкритих водоймах, ваннi. Потрiбно частiше приймати душ, користуватись гiгiєнiчними прокладками. Використанi прокладки викидати загорненими в папiр у смiтник.
4. Вугрi. Чи так завжди буде зi мною? 4. Не хвилюйся, якщо в Тебе з’явились вугрi. В перiод статевого дозрiвання починають активно функцiонувати сальнi i потовi залози. Сучасна медицина має засоби, якi допоможуть тобi зберегти привабливу зовнiшнiсть.
5. Чи можу я завагiтнiти? 5. Поява менструацiï – велика подiя в життi дiвчини. Це початок шляху до повного розвитку як жiнки та матерi. В Твоєму органiзмi щомiсяця утворюється яйцеклiтина. Якщо в Тебе будуть статевi вiдносини, ти можеш завагiтнiти. Але хiба в такому вiцi Ти готова до цього?
6. Що вiдбувається з хлопцями в цей перiод? 6. Хлопцi дозрiвають пiзнiше на 2 - 3 роки. В ïхньому органiзмi також вiдбувається чимало змiн, що викликають тривогу i неспокiй. Вони бiльше уваги придiляють своïй зовнiшностi.

Back Home Forward