Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

11.05.2011
Прес-конференція, присвячена Міжнародному дню пам’яті загиблих від СНІДу
 
Напередодні Міжнародного дня памяті загиблих від СНІДу, Благодійний фонд Салюс, Львівське обласне відділення ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ, благодійна організація «Тотал» організували прес-конференцію. Метою прес-конференції було:
 
  • Привернення уваги громадськості до проблем ВІЛ/СНІДу
  • Підвищення поінформованості про розповсюдження ВІЛ/СНІДу в Україні та в світі
  • Захист прав людей, що живуть з ВІЛ
 
 
Виступ Олени Ковальчук, керівника проекту «Львів відкритий для світу, Львів безпечний для світу» БФ САЛЮС, присвячувавсязахисту репродуктивних прав ЛЖВ. Було повідомлено про послуги, які надаються ВІЛ-інфікованим особам, дискордантним щодо ВІЛ-інфекції парам стосовно їх репродуктивних прав і можливостей. Адже не секрет, що ВІЛ-статус часто є причиною обмежень, стигми, дискримінації та само стигматизації, таким чином пари відмовляються мати спільну дитину. В рамках державного пілотного проекту (відповідно до наказу МОЗ №353) дискордантні пари безкоштовно отримують послуги з допоміжних репродуктивних технологій в Закарпатському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом і отримують шанс на народження здорової дитини. Також БФ Салюс виконує проект «Крокуємо у майбутнє», що стосується медико-соціального та психологічного супроводу ВІЛ-позитивних вагітних, породіль та їх новонароджених. Впродовж двох років до проекту було залучено понад 100 жінок. Усі діти, народжені за цей період, ВІЛ-негативні.
 
Під час прес-конференції представники ВІЛ-сервісних організацій розповідали про послуги, які надаються фондами ВІЛ-інфікованим, уразливим групам, про реалізацію нових проектів, анонсували заходи неурядових організацій м. Львова до дня пам’яті загиблих від СНІДу.
 
Цьогоріч Україна приєдналася до Міжнародного руху «Імена», вкривши величезним Квілтом Михайлівську площу в Києві, подібні акції розгорнулися у всіх регіонах країни. Цей Квілт – символ скорботи за людьми, що померли від СНІДу. Приєдналися до акції і представники ВІЛ-сервісних організацій Львівщини, волонтери, молодь.