Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

23.09.2012
Альянс передав Президентові України вимоги громадян почати боротьбу з гепатитами
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні» передав звернення до Президента України Віктора Януковича із закликом визнати епідемію вірусного гепатиту С в країні і забезпечити доступ до діагностики та лікування гепатитів за рахунок державного бюджету. Звернення на ім'я Глави держави з рук активістів прийняв Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, який підтвердив необхідність негайного затвердження державної програми протидії гепатитам та туберкульозу. «У ситуації, коли за допомогою експрес-тестів виявлено понад 10% позитивних результатів у протестованих на гепатити В і С громадян України, прийняття державної програми протидії гепатитам - це першочергове завдання. Державна програма з доступу до діагностики та лікування гепатитів В і С розроблена, але, на жаль, досі очікується її затвердження », - зазначила Ганна Довбах, асоційований директор з питань політики та партнерства Альянсу-Україна, передаючи звернення. Слід зазначити, що звернення підтримали понад 6 тисяч громадян, підписавшись під ним під час Всеукраїнської акції «Вимагаємо лікування!», присвяченій Всесвітньому дню боротьби з гепатитами. У зверненні також йдеться про необхідність затвердження Національної програми протидії поширенню вірусних гепатитів, розробки протоколу лікування вірусних гепатитів, який буде відповідати міжнародним стандартам, а також забезпеченні впровадженні заходів щодо зниження ціни на ліки мінімум на 50%.