Salus

Salus

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

22.05.2018 Інформаційна кампанія, присвячена відзначенню тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

23.09.2012
Альянс передав Президентові України вимоги громадян почати боротьбу з гепатитами
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні» передав звернення до Президента України Віктора Януковича із закликом визнати епідемію вірусного гепатиту С в країні і забезпечити доступ до діагностики та лікування гепатитів за рахунок державного бюджету. Звернення на ім'я Глави держави з рук активістів прийняв Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, який підтвердив необхідність негайного затвердження державної програми протидії гепатитам та туберкульозу. «У ситуації, коли за допомогою експрес-тестів виявлено понад 10% позитивних результатів у протестованих на гепатити В і С громадян України, прийняття державної програми протидії гепатитам - це першочергове завдання. Державна програма з доступу до діагностики та лікування гепатитів В і С розроблена, але, на жаль, досі очікується її затвердження », - зазначила Ганна Довбах, асоційований директор з питань політики та партнерства Альянсу-Україна, передаючи звернення. Слід зазначити, що звернення підтримали понад 6 тисяч громадян, підписавшись під ним під час Всеукраїнської акції «Вимагаємо лікування!», присвяченій Всесвітньому дню боротьби з гепатитами. У зверненні також йдеться про необхідність затвердження Національної програми протидії поширенню вірусних гепатитів, розробки протоколу лікування вірусних гепатитів, який буде відповідати міжнародним стандартам, а також забезпеченні впровадженні заходів щодо зниження ціни на ліки мінімум на 50%.