Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

29.05.2013
Обмін досвідом та знаннями

З 21.05 до 25.05 працівники БФ САЛЮС – Марта Васильєв та Оксана Кристиняк перебували з візитом у дружній організації БФ «Надія та порятунок» у місті Сімферополь. Під час візиту  ознайомились з роботою МІРЦу, послугами комюніті-центру, наданням консультацій в ПОШ,  з профілактичною щодо ВІЛ, ІПСШ роботою, роботою медичних працівників  на базі організації серед представників уразливих груп.

Новинкою з організаційних моментів виявилась організація 3-х денних тренінгів в іншому місті, на виїзді. Поділились досвідом роботи щодо документації та звітності, веденням бібліотечного каталогу, з діяльністю КР (О. Яцюк – керівник організації є заступником голови КР Ради Міністрів АРК, О. Ганул – член КР) та участю керівника МІРЦ Севіль Кучерової у прийнятті спільних рішень, скерованих на програму «Зменшення шкоди» та участі в ній громадського сектору. Ознайомились з роботою Центру інформування та консультування, роботою ПОШ, співпрацею з Центром СНІДу та організацією перескерування клієнтів. З наданням послуг 12 організаціям – не грантерам Альянсу та НУО «Твоя перемога» (грантери Альянсу м. Сімферополь Бахчисарай та Феодосія). З роботою ініціативної групи по ЧСЧ, яким допомагають зареєструватись в окрему організацію. З роботою психолога Тетяни Коваленко, яка працює з групами самодопомоги. З напрямом роботи – медичний догляд на дому (компонент програми «Зменшення шкоди»). Коли автомобілем виїжджають лікар, медсестра та соц. працівник і надають послуги клієнтам проекту на дому.  Ознайомились з роботою психолога Карпенко Юлії, з переадресацією клієнтів, із залученням нових шляхом інформування клієнтами ЗПТ та роботою «сарафанного радіо», з консультуванням шляхом «рівний рівному». З співпрацею з ЛЖВ.

Даний візит  був дуже корисним, адже при безпосередньому спілкуванні, обміні досвідом народжуються нові ідеї та практики. Вдячні за наданий час та теплий прийом БФ “Надія та порятунок”.