Salus

Salus

02.12.2017 Проведення експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію

30.11.2017 Прес-конференція, присвячена вшануванню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

23.11.2017 Тестування на ВІЛ та гепатити працівників патрульної поліції

21.11.2017 Участь БФ САЛЮС у проведенні Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити

16.11.2017 Збори організацій–учасниць Всеукраїнської коаліції з репродуктивного здоров’я / планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

25.07.2013
Проведено семінар для фахівців із соціальної роботи та працівників ПРЦСССДМ на тему: «ВІЛ, СНІД - факти, які потрібно знати кожному»
Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ПРЦСССДМ) спільно з центральною районною лікарнею (ЦРЛ) і Благодійним фондом «Салюс» організовано та проведено семінар для фахівців із соціальної роботи та працівників ПРЦСССДМ на тему: «ВІЛ, СНІД - факти, які потрібно знати кожному».
Серед інших, перед присутніми виступили керівник напрямку «Міжрегіональний інформаційно – ресурсний центр» Благодійного фонду «Салюс» Оксана Кристиняк та лікар-інфекціоніст ЦРЛ Світлана Глова. 
Щодо Благодійного фонду «Салюс», то це відома у Львові неприбуткова організація заснована у 1996 році групою лікарів – професіоналів, метою діяльності якої є промоція здоров’я  та профілактика хвороб. 
У ході семінару порушувалися та обговорювалися питання різниці між ВІЛ та СНІДом,  історії їх відкриття та дослідження, основних симптомів, що виникають при зараженні, заходів профілактики, шляхів передачі ВІЛ-інфекції, правил спілкування з ВІЛ-інфікованими з метою уникнення зараження працівників під час виконання своїх посадових обов’язків, юридичних та організаційних аспектів захисту прав людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом, зокрема соціальних прав, права на освіту, охорону здоров’я, недискримінацію у сфері праці. 

Для підкріплення знань, необхідних для роботи з ВІЛ-інфікованими, соціально незахищеними верствами населення та особами, які опинилися у складних життєвих ситуаціях,  присутні отримали методичну літературу  та інформаційні буклети.

Джерело:http://www.pustomyty.gov.ua/news/pustomytivschyna/3140--l-r