Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

05.07.2009
Досвід фонду САЛЮС перейматимуть сусіди

У Львові відбулася конференція Благодійного фонду САЛЮС з передачі досвіду впровадження проекту «Жива бібліотека, що підтримувався МБФ ”Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”. На конференцію, окрім львів’ян, з’їхалися представники Тернопільської, Хмельницької , Івано-Франківської та Волинської областей. Проект «Жива бібліотека», який втілювався представники фонду, викликав неабиякий інтерес в учасників конференції. Адже метою проекту було допомогти зрозуміти проблеми та болі інших людей, котрі потерпають від дискримінації – ВІЛ-інфікованих, споживачів наркотиків, осіб, що використовують для пересування візочки, представників сексуальних меншин.

Від звичної бібліотеки "Жива бібліотека" відрізняється тим, що функцію книг у ній виконують люди. Книгою може бути ВІЛ-позитивна особа, шукач притулку, біженець, колишній наркоман чи інший представник соціально дискримінованої групи. „Прочитати книгу” - значить поговорити з кимсь з цих осіб. Читачем може стати кожен, хто, хоче поспілкуватися з „книгою” про складні, почасти "заборонені" суспільною мораллю теми. Головна умова - дружня атмосфера і спокійні, доброзичливі інтонації.

Після презентації результатів впровадження проекту на Львівщині учасники конференції прийняли резолюцію про необхідність поширення досвіду БФ САЛЮС в сусідніх областях.

Окрім того, тренери БФ САЛЮС ознайомили учасників з іншими авторськими інноваційними тренінгами – „Світ дівчат та жінок” та „Світ чоловіків”, розробленими творчою групою лікарів, соціальних працівників та психологів. Метою тренінгів є підвищення рівня знань з питань безпечного способу життя, зокрема попередження ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Активну участь у виконанні проекту та роботі конференції взяли представники Львівського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Навчально-методичного центру профтехосвіти у Львівській області та Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.