Salus

Salus

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

22.05.2018 Інформаційна кампанія, присвячена відзначенню тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

23.01.2014
Заява ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» щодо ситуації в Україні.
Протягом двох місяців в Україні триває політичне протистояння , яке протягом останніх декількох днів переросло у збройний конфлікт. Кілька людей вбито, сотні поранено. Ми глибоко співчуваємо сім'ям загиблих на Майдані. Мережа засуджує будь-який прояв насильства для вирішення політичного конфлікту. На жаль, на сьогоднішній день у столиці України мають місце випадки порушення прав громадян України на отримання медичної допомоги. Людей, постраждалих у вуличних акціях, привозять до лікарень, звідки їх, найчастіше минаючи навіть облік, забирає міліція. Люди воліють не звертатися в лікарні, стікаючи кров'ю, найчастіше ризикуючи померти. Мережа переконана в тому, що право на отримання медичної допомоги є конституційно захищеним і перебуває поза політикою. Мережа готова захищати конституційні права громадян своєї країни і створювати умови для надання медичної допомоги постраждалим громадянам, роблячи все можливе для мирного врегулювання конфліктів в країні. Як організація, створена для надання допомоги пацієнтам та захисту їх прав, ми надали майданчик для розгортання пункту екстреної медичної допомоги. Ми запрошуємо професійних медиків для організації роботи цього пункту. На наше переконання, створення можливостей для роботи таких пунктів, у ситуації, що склалася, є життєво необхідним для громадян України. Ми закликаємо міжнародні організації, що мають досвід надання медичної допомоги, в умовах збройних конфліктів, негайно почати проактивні дії та розгорнути польові пункти надання медичної допомоги в Києві. Ми закликаємо Генерального секретаря ООН, Всесвітньої організації охорони здоров'я, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ, міжнародну медичну гуманітарну організацію «Лікарі без кордонів» та Міжнародне товариство Червоного хреста заявити свою позицію щодо порушення права на здоров'я та розпочати практичне надання медичної допомоги громадянам України. Ми звертаємося до представників правоохоронних органів, припинити переслідування постраждалих в лікувальних установах. Ми закликаємо владу і опозицію до негайного вирішення конфлікту мирним шляхом. Тільки переговори і відкритий конструктивний діалог, засновані на політиці ненасильства, здатні зупинити кровопролиття. Ми вважаємо, що кожна людина має невід'ємне право на отримання медичної допомоги, його політичні переконання не повинні впливати на реалізацію цього права.