Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

23.04.2014
Хворих на СНІД хочуть змусити здавати відбитки пальців
Інфікованих найбільш небезпечними захворюваннями, а також ВІЛ-інфікованих громадян, змусять у першу чергу здавати відбитки пальців. Це буде прописано в підготовлюваному законопроекті депутата Держдуми від ЛДПР Романа Худякова про обов'язкову дактилоскопічної реєстрації громадян. Як розповів "Известиям" автор законопроекту, він вже отримав позитивні відгуки від органів МНС, МВС, Генпрокуратури і ФМС. Він уточнив, що медичні картки людей, які є переносниками небезпечних захворювань, отсмотрят "представники спеціальних структур" відправлять усіх хворих здавати відбитки пальців, які увійдуть в якусь базу даних. "У Федеральній міграційній службі також підтримали дану ініціативу. Відомства дають свої пропозиції, а я їх пропозиції беру за основу, опрацьовую, вписую в законопроект, - розповів журналістам Худяков. - Одна з пропозицій обумовлено тим, що у нас дуже багато людей інфікованих, які хворіють на СНІД, — у них у першу чергу необхідно брати відбитки пальців. Бо дуже часто буває, що такі люди змінюють прізвище, пару букв у прізвищі, і випадають з бази даних, де вони стояли на обліку. Такі хвороби повинні фіксуватися, відслідковуватися, і люди повинні бути на контролі, щоб вони не заражали інших". Худяков уточнив, що цей захід торкнеться не тільки приїхали в Росію мігрантів, але і всіх громадян нашої країни.