Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

04.05.2014
Елтон Джон створює новий фонд для боротьби з ВІЛ

 

Нова фундація для боротьби з ВІЛ-СНІДом буде створена в пам’ять про американського ді-джея, музиканта і продюсера Френкі Наклза, який помер у віці 59 років 31 березня цього року.

Сер Елтон Джон створює новий фонд для боротьби з ВІЛ-СНІДом, який буде працювати із темношкірою спільнотою, в пам’ять про чиказького ді-джея Френкі Наклза, який помер минулого місяця.

«Френкі був прекрасною людиною і величезним талантом», - сказав Сер Елтон Джон - «Його спадщина є потужним рупором, щоб достукатись до людей, особливо темношкірих чоловіків, про їх виключну роль в допомозі вивільнення майбутнього від СНІДу».

«Це наша мета, в ім’я Френкі, щоб переконатися, що вони знають про ризики, пов’язані з ВІЛ, а також мають доступ до інформації, тестування і лікування, щоб захистити себе та інших», - додала Енн Еслетт, виконавча директориня «Elton John AIDS Foundation» у Великобританії.

Темношкірі люди перебувають у групі підвищеного ризику щодо зараження ВІЛ.


Вони на 40 % частіше, а ніж білі люди діагностують у себе наявність ВІЛ на пізній стадії і менше, ніж геї і бісексуали здають тестування на ВІЛ.

Дане дослідження було опубліковане в березні в Атланті, яка має одну з найвищих концентрацій молодих темношкірих чоловіків-геїв, що живуть з ВІЛ в США.

Дослідження показало, що темношкірі чоловіки, які мають секс із чоловіками (BMSM) в 3.8 разів частіше заражаються ВІЛ у порівнянні з білими геями.

Причинами такої ситуації є те, шо темношкірі геї обирають в якості партнерів переважно темношкірих чоловіків, в них часто відсутнє медичне страхування, серед темношкірих процвітає безробіття і позбавлення волі за ті чи інші проступки.

Фонд Френкі Наклза буде працювати з темношкірими чоловіками, що проживають у Великобританії, США і Африці.

Френкі Наклз увійшов в 1996 році до Чиказького Гей і Лесбі Залу Слави.

Серед тих, хто віддав шану померлому музиканту минулого місяця був президент США Барак Обама (на фото з дружиною і музикантом), який раніше бачився із ді-джеєм, коли перебував на посаді сенатора в штаті Іллінойс.

Відомий як «Хрещений батько хаузу» Наклз був піонером цього стилю в андеграундній музиці кінця 80-х, створював музику для гей-клубів, яка згодом стала популярною і усьому світі.

Ді-джей помер від ускладнень діабету в Чикаго.