Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

13.05.2014
На базі прикарпатської інфекційної лікарні надаватиметься допомога хворим з ко-інфекцією ВІЛ/туберкульозу
В обласній клінічній інфекційній лікарні за участю представників Медичної Фундації Прикарпаття, Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та «Захід Шанс» відбулося засідання Громадського самоврядування. Про здобутки проведеної роботи від початку року відзвітував головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк. За його словами, незважаючи на обмеженість фінансування, область посіла за усіма рейтинговими показниками третє місце в Україні. «Власне, що не дало нам можливості спрацювати краще – це робота кабінетів «Довіра». Помилковою є думка, що працювати має тільки Центр СНІДу, - зазначає медик. – Другим таким чинником є низький показник виявлення ко-інфекції ВІЛ/туберкульозу, третім – недостатньо профінансована з місцевого бюджету програма ВІЛ-інфекції/СНІДу, в першу чергу, в частині безкоштовного обстеження на ВІЛ, тобто закупівлі тест-систем та медикаментів. Щодо позитивних показників, то варто відзначити добре налагоджену роботу з обстеження вагітних та донорів. Протягом останніх трьох років стабілізувалась ситуація з ВІЛ, нема поширення інфекції серед первинних донорів та первинних вагітних». Також порушувалося питання щодо створення на базі інфекційної лікарні окремого інтегративного та реанімаційного відділення для лікування хворих з ко-інфекцією ВІЛ/туберкульозу, організацію роботи мобільної лабораторії та кабінетів «Довіра». Учасники круглого столу впевнені, що завдяки спільним зусиллям вдасться досягнути бажаного результату.