Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

01.07.2014
Олександр Сич: Чим більше занедбаємо гуманітарні проблеми на сході, тим важче їх долатимемо завтра

Олександр Сич: Чим більше занедбаємо гуманітарні проблеми на сході, тим важче їх долатимемо завтра

 

У рамках участі української делегації у засіданні Координаційної Ради ЮНЕЙДС у Швейцарії Віце-прем"єр-міністр України Олександр Сич зустрівся з Виконавчим директором ЮНЕЙДС, заступником Генерального секретаря ООН Мішелем Сідібе.

Мішель Сідібе високо оцінив діяльність Уряду України, спрямовану на розширення масштабів лікування ВІЛ, догляду та профілактичних послуг.

У свою чергу Олександр Сич наголосив, що суттєвим поступом у даній царині Україна має, зокрема, завдячувати багаторічним успішним досвідом співпраці з ЮНЕЙДС. «Завдяки такому партнерству Україна змогла досягти прогресу в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, тепер настав час повертати борги у глобальній боротьбі зі смертельною недугою», - зауважив Олександр Сич. 


 

У ході зустрічі окрему увагу було приділено питанню доступу до профілактичних програм та медичної допомоги для громадян України, що проживають у регіонах України зі складною політичною ситуацією, зокрема в Донецькій та Луганській областях. «Чим більше ми з вини терористів занедбаємо гуманітарні проблеми в межах цих територій, тим важче їх долатимемо завтра», - наголосив керівник української делегації.

За підсумками зустрічі було досягнуто принципової згоди щодо подальшого партнерства з ЮНЕЙДС не лише на міжнародному, але й національному та регіональному рівнях. «Лише спільними зусиллями нам вдасться забезпечити реалізацію Національної стратегії протидії епідемії ВІЛ-інфекції, що базуватиметься на міжгалузевому підході, налагодженні ефективного партнерства з міжнародними, громадськими організаціями, залученні різних джерел фінансування та ефективному використанню наявних коштів», - підсумував Олександр Сич.