Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

10.09.2014
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

Львівське обласне відділення Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" (даліОрганізатор) оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з матеріально-технічного супроводу заходів.

Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля необхідна для забезпечення матеріально-технічного супроводу заходів в рамках проекту RESPECT, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Опис позицій до закупівлі товарів/технічне завдання для робіт, послуг:

 

Назва

 

Додаткова інформація

 

 

 

 

1.

Матеріально-технічний супровід заходів

 

З 01 вересня 2014 року по 30 вересня 2015 року

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:

З 01 вересня 2014 року по 30 вересня 2015 року.

 

Очікуваний результат робіт та послуг:

Підписання угоди. Отримання якісних послуг з матеріально-технічного супроводу заходів.

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг[i]

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

1.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України

·        копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

·        копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;

·        копія Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2012 р.;

2.Досвід роботи з надання послуг матеріально – технічного забезпечення конгресів, конференцій та ділових заходів 

Тендерна пропозиція

Рекомендаційний лист(листи)

 

 

3.Надати за 2014 рік кількість та перелік проведених заходів:

·        семінарів/тренінгів – понад 10 учасників

Тендерна пропозиція

Офіційний лист

 

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівлі[ii]

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

1.Замовник не оплачує витрати (оплата проїзду, проживання, добові та інші витрати) на менеджера провайдер-компанії під час проведення заходів по території м. Львова

Тендерна пропозиція

2.Оплата послуг здійснюється на умові

оплати по факту, після проведення заходу та здійснення фінансової звірки

Тендерна пропозиція

3.Пропозиція має містити інформацію щодо вартості додаткових ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходів:

·        технічних засобів (ноутбук, екран, фліпчарт)

Тендерна пропозиція

 

 

 

Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:

 

Критерій оцінки[iii]

Ваговий коефіцієнт

Документи, які підтверджують відповідність критерію

1.

Максимальний відсоток комісійних витрат Постачальника за надання послуг

100%

Тендерна пропозиція

 

 

Додаткова інформація:

 

    Для фінансового звітування за проведені заходи виконавець повинен надавати копії первинної документації про розрахунок з третіми сторонами, а саме: рахунок-фактура від готелів/баз; платіжне доручення; акт надання робіт між готелем/базою та контрагентом; рахунок та /або видаткова накладна на закупівлю канцелярських товарів; прайс листи на харчування (кава-паузи, обіди), якщо організація відбувалась контрагентом; прайс лист на технічне та транспортне забезпечення (техніка була надана в оренду контрагентом, тренінг відбувався за містом); оригінали проїзних документів учасників (квитки). Даний перелік не є вичерпним, вимоги до первинної документації можуть змінюватись залежно від специфіки заходів.

 

Тендерна пропозиція має складатися з:

 

1.                                                Офіційного листа з тендерною пропозицією, який буде відповідати всім технічним та кваліфікаційним вимогам предмета закупівлі;

2.                                                Лист на офіційному бланку компанії з зазначенням переліку та кількістю проведених заходів за 2014 рік(семінарів/тренінгів – понад 10 учасників) ;

3.                                                Копій:

·         Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

·         Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;

·         Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2014 р.

 

 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (067) 630-35-34, контактна особа: Аліна Ярославська  (звертайтеся також через електронну пошту: linayaroslavska@gmail.com

 

Порядок отримання Тендерної документації:

 

Форму Тендерної пропозиції можна отримати, надіславши запит на електронну адресу: linayaroslavska@gmail.com. Тендерні пропозиції надсилайте у друкованому вигляді: на адресу ЛОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» вул. Лемківська, 8/4, м. Львів, 79000, (з приміткою для Миронюка Сергія).

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 

1.  Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою (кур’єрською).

 

2.  Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

3.  Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

4.  Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

5.  Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 12 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 12 місяців.

 

6.  Тендерна пропозиція має бути отримана Організатором у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Мережею тендерних пропозицій. Якщо конверт, що містить тендерну пропозицію, не оформлений, не запечатаний та не промаркований належний чином, то в такому разі такий конверт не приймається.

 

7.  У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається Відділенням на адресу відправника.

 

8.  До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

 

9.      У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці.  При цьому, фізичні особи-підприємці, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (третя група), а також мати відповідні КВЕДИ на надання послуг/виконання робіт, передбачених предметом закупівлі.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, 79000, м. Львів, вул. Лемківська, 8/4, оф.1

        

Приймання пропозицій здійснюється з 09 год. 30 хв. до  18 год. 00 хв. (по 25 вересня 2014 року - з 09 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв.) за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«25» вересня 2014 року, до 13 год. 00 хв. за київським часом.

 

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

«25»  вересня 2014 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом за адресою:  Україна, 79000, м. Львів, вул. Лемківська, 8/4, оф.1 

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 10 (десяти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.

 [i] Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

[ii] Невідповідність хоча б одній з технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

[iii] Тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, будуть оцінюватись за критеріями оцінки та їх ваговими коефіцієнтами, які можуть бути, наприклад для закупівлі медичних виробів, такими: ціна – 70%, зручні умови гарантійного обслуговування – 10%, вартість витратних матеріалів – 20%. Якщо на вашу думку ціна є вирішальним фактором для вибору переможця серед постачальників, які повністю відповідають технічним та кваліфікаційним вимогам, то слід вказати: ціна – 100%.