Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

14.09.2014
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів(тендер) (далі – „Оголошення”)

      Львівське  обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з проведення малих ремонтних робіт та облаштування.

 

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення функціонування консультативно-тренінгового центру для ЛЖВ та ГНР на території ЛО «Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», в рамках проекту «Підтримка регіональної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД у Львівській області, ґрунтуючись на аналізі даних», що фінансується проектом RESPOND USAID.

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

Назва

Кількість

Додаткова інформація

1

Проведення малих ремонтних робіт та облаштування в окремому приміщенні ЛО «Центр профілактики та боротьби зі СНІДом»  за адресою м. м.Львів вул..Лисенка 45

1

Малі ремонтні роботи та облаштування в кімнаті, загальною площею близько 145 кв. м.

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

з 1 жовтня  2014 року по 1 грудня 2014 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Кошторис на проведення ремонтних робіт та облаштування  в вищевказаному приміщенні

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус постачальника:

·                підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);

·                суб’єкти підприємницької діяльності (СПД) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), свідоцтва про сплату єдиного податку, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);

·                    суб’єкти підприємницької діяльності (СПД) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію,  виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), довідки з податкового органу про систему оподаткування, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Право на здійснення відповідних послуг

 

 

Склад тендерної пропозиції:

1.      Тендерна пропозиція у формі кошторису, рахунку-фактури, офіційного листа, тощо;

2.      Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);

3.      Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо);

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

  Ужва Марія Володимирівна, бухгалтер;

  м.Львів вул..Лемківська 8/4;

  Тел. (067) 942 01 65;

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 

1.      Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.

2.      Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.      Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.      Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.      Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.      Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.      У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

8.      До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, М.Львів вул..Лемківська 8/4;

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 9 год. 30 хв. до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «29» вересня 2014 року, до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п’яти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.