Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

18.09.2014
Олег Мусій зустрівся з представниками Глобального фонду


У Міністерстві охорони здоров’я України відбулася робоча зустріч Олега Мусія з експертами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією: портфоліо менеджером відділу управління грантами Східної Європи та Центральної Азії Георгієм Сакварелідзе та старшим програмним офіцером цього ж відділу Джіонджівер Якаб.

Метою візиту експертів є проведення переговорів з українською стороною щодо підготовки, узгодження та прийняття необхідних документів для підписання Угоди між Україною та Глобальним фондом для виділення Україні Гранту на фінансування у 2015-2017 роках об’єднаної програми протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Олег Мусій висловив вдячність Фонду за допомогу, яка дозволила досягти у боротьбі зі СНІДом позитивної динаміки та висловив зацікавленість нашої країни у продовженні співпраці.

Він зазначив, що у зв’язку з оптимізацією системи центральних органів виконавчої влади Урядом України прийнято рішення припинити роботу Держслужби України соцзахворювань і покласти її функції на Міністерство охорони здоров'я. Міністр зауважив, що в МОЗ планується створити окремий структурний підрозділ на рівні департаменту, у якому працюватимуть співробітники розформованої служби. Він запевнив, що всі напрацювання і досягнення служби будуть збережені і примножені. Адже нова система охорони здоров’я передбачає створення центру громадського здоров'я, у якому будуть об'єднані всі необхідні служби (повноцінного CNDC).

Георгій Сакварелідзе пілкреслив важливість затвердження Міністерством нової редакції Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги дорослим "Туберкульоз".

Він привітав Україну з успішним проходженням заявки на грант від Глобального фонду. Наразі розпочинається етап підготовки документів для підписання самої грантової угоди.

Прес-служба МОЗ України