Salus

Salus

07.03.2018 ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі

26.02.2018 ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі

13.02.2018 Підписання угоди про співпрацю з Українським Католицьким Університетом

07.02.2018 Благодійний фонд САЛЮС оголошує конкурс на посади соціального (аут річ) працівника та документатора

06.02.2018 ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

01.10.2014
Проти СНІДу об’єдналися 25 країн


У рамках 69-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч високого рівня «Викорінення епідемії СНІДу серед підлітків». До обговорення питання боротьби з епідемією СНІДу серед молодого покоління (підлітків 10—19 років) і нової спільної ініціативи ЮНЕЙДС та ЮНІСЕФ для реалізації цього завдання —  All In долучився й віце-прем’єр-міністр Олександр Сич.

Загалом у цій зустрічі взяли участь представники понад двадцяти держав, ключові партнери ініціативи All In, її ініціатори — виконавчі директори ЮНІСЕФ та ЮНЕЙДС Ентоні Лейк та Мішель Сідібе. Учасники зустрічі відзначили важливість заходів із запобігання поширенню СНІДу серед підлітків, зауваживши, що найголовніша умова — належний рівень систем охорони здоров’я, освіти та програми соціального захисту населення кожної окремої держави.

Олександр Сич висловив повну підтримку Україною руху All In та запевнив у готовності нашої держави до плідної співпраці для створення світу без СНІДу та надання передовсім належної допомоги молодому поколінню, інфікованому ВІЛ.

«Молодь — рушій змін, у чому Українська держава переконалася під час Революції гідності. Ось чому працювати з молоддю означає працювати задля кращого майбутнього», — цитує слова віце-прем’єра його прес-служба.

Також він зазначив, що керівництво нашої держави приділяє особливу увагу маргіналізованим категоріям суспільства і робить усе можливе, щоб забезпечити їх доступом до служб підтримки із запобігання ВІЛ-інфекції та боротьби з наслідками захворювання. У цьому контексті йшлося про важливість співпраці між громадянським суспільством та урядом у боротьбі зі СНІДом.

Мета руху All In — створення конкретного плану щодо викорінення епідемії СНІДу серед підлітків (фокус-група — вік від 10 до 19 років), які інфіковані або постраждали від інфекції. Нова глобальна ініціатива заручиться підтримкою 25 держав.

 

Відділ новин

«Урядового кур’єра»