Salus

Salus

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

22.05.2018 Інформаційна кампанія, присвячена відзначенню тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

19.10.2009
Робота у рамках нового проекту

БФ Салюс розпочав роботу у рамках проекту „Профілактика ВІЛ-інфекції та розширення доступу до ДКТ на ВІЛ, тестування та лікування ІПСШ серед ОСБ та СІН, організація роботи мобільної амбулаторії, профілактика інфікування ВІЛ серед споживачів  ін’єкційних наркотиків за моделлю „Втручання силами рівних” (PDI), профілактика ВІЛ-інфекцій серед СІН та ОСБ, через аптечну мережу у м. Львові, організація міжрегіонального інформаційно-ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІД (МІРЦ) за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.

Розпочалась робота щодо профілактики інфікування ВІЛ серед споживачів ін’єкційних наркотиків та жінок секс-бізнесу. Здійснюється видача та обмін шприців, безкоштовна розповсюдження презервативів та інших роздаткових та інформаційних матеріалів. Проводиться тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ та ІПСШ у мобільній амбулаторії.  

 Створюється  база представників неурядових ВІЛ-сервісних організацій Львівської та Волинської областей, працівників соціальних служб. Проводяться експертні візити містами Львівської та Волинської областей з метою ознайомлення з початком роботи міжрегіонального інформаційно-ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІД та пошуком нових неурядових організацій та ініціативних груп, готових долучатися до роботи з профілактики ВІЛ/СНІДу.