Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

14.11.2014
Цього року 1 грудня – День боротьби зі СНІДом – ми відзначимо вчинками.

Дорогі партнери!

 

Цього року 1 грудня – День боротьби зі СНІДом – ми відзначимо вчинками.

Напередодні, 30 листопада, Всеукраїнська мережа ЛЖВ запрошує Вас з Вашими сім’ями та друзями відвідати Благодійну Барахолку «Неси Своє добро».                                                                                                                                                             

 

Ціллю даного дійства стане збір коштів, що будуть спрямовані на потреби ВІЛ-позитивних людей в Україні.

Місто проведення: НЕкафе БеседниZZа, що знаходиться за адресою: вул. Жилянська, 5Б, ст. м. Олімпійська. Час проведення – з 11:00 до 17:00

 

Механізми Благодійної Барахолки «Неси своє добро»:

    Варіант 1. Активний продавець Барахолки. Учасник приносить речі, які на його погляд, можна продати, передає речі організаторам або стає активним продавцем Барахолки.

Речі, які можуть бути представлені на продаж: книги, одяг, прикраси, картини, музичні пластинки, декор, аксесуари для дому, іграшки та різну всяку всячину – у товарному вигляді.

На території Барахолки діятиме великий та смачний фудкорт – гості зможуть попити чай, каву, скуштувати тістечка та бутерброди, які також будуть представлені в якості благодійного товару.

Якщо вам рішуче нічого принести з речей або предметів, ми з задоволенням приймемо в якості вашого вкладу чай, каву, пряники, тістечка або ваш варіант.

     Варіант 2. Волонтер. Учасник може стати волонтером нашої акції: допомогти залучити більше учасників, допомогти з організацією, запропонувати ідею. Будь ласка, повідомте нам про бажання допомогти в проведенні заходу і ми разом знайдемо область застосування вашим талантам і натхненню.

      Варіант 3. Проведення майстер-класу. Учасник може поділитися цінними знаннями – навчити гостей заходу. Майстер-класи безкоштовні. Пожертви на благодійні цілі – за бажанням. Якщо у вас є бажання провести майстер-клас на обрану вами тему, повідомте нам, будь ласка.

     Варіант 4. Активний учасник. Учасник приходить на барахолку і купує те, що сподобається. Або відвідує наші майстер-класи. Або чекає, поки його дитина бере участь в майстер-класі.

 

Повідомте, будь ласка, у разі бажання безпосередньо взяти участь у Барахолці на електронну адресу konstantinova@network.org.ua та l.gavrysh@network.org.ua до 21 листопада (п’ятниця). Нам потрібен час для підготовки каталогу, а також зрозуміти «об’єм» товарів.

 

Вдячні вам за підтримку! Хай маленькі ангелики допоможуть знайти вам найкращий спосіб допомогти.

Разом ми робимо гарну справу.