Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

20.11.2014
Резолюція

 

Ми, громадські, пацієнтські, антикорупційні організації та фахівці експертного середовища 21 листопада 2014 року провели відкрите обговорення кандидатур, які претендують на посаду Міністра охорони здоров’я України.DSC_0135

Ця ініціатива покликана започаткувати реалізацію європейських принципів пуDSC_0135блічності, змагальності та меритократії (визнання заслуг та досягнень) під час призначення нового Міністра охорони здоров’я України, адже від нього, власне, і буде залежати життя сотень тисяч українців та перспектива реформування системи охорони здоров’я в Україні. Метою громадського обговорення є максимально прозора та всебічна оцінка запропонованих політичними силами та іншими ініціативами кандидатів, а також забезпечення демократичності та публічності процедури призначення Міністра охорони здоров’я України.

За результатами оцінки спеціально створеної комісії з обрання Міністра охорони здоров’я України у складі представників громадських, пацієнтських, антикорупційних організацій та експертного середовища, було обрано наступні кандидатури: Богомолець Ольга Вадимівна та Курпіта Володимир Іванович. Це стало результатом публічного громадського обговорення кандидатів на пост Міністра охорони здоров’я.

Ми переконані, що нарешті буде покладено край сумнозвісній практиці квотного принципу у призначенні посадових осіб, які зазвичай не відповідають професійним критеріям, та дуже часто є фігурантами корупційних скандалів, чи захисниками власних або чужих бізнес інтересів. Відсторонення громадськості та медіа від процесу обрання представників виконавчої влади перешкоджає впровадженню ефективних реформ, адже саме суспільство є рушійною силою якісних змін у країні.

Усвідомлюючи це, ми рекомендуємо політичним партіям, які увійдуть в майбутню коаліцію у Парламенті VIII скликання, взяти до розгляду вищезгадані кандидатури при відборі кандидатів на посаду Міністра охорони здоров’я України. Ми наполягаємо, щоб думка громадськості була врахована при ухваленні такого суспільно важливого рішення.

Віримо, що наші висновки та побажання будуть враховані політичними партіями і новообраний Міністр охорони здоров’я Нової України буде відповідати критеріям професійності, доброчесності, прозорості статків та підзвітності, а також буде представляти нову генерацію за освітою, ідеями та репутацією. Переконані, що такий Міністр забезпечить достойний захист інтересів пацієнтів та реформування.