Salus

Salus

02.12.2017 Проведення експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію

30.11.2017 Прес-конференція, присвячена вшануванню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

23.11.2017 Тестування на ВІЛ та гепатити працівників патрульної поліції

21.11.2017 Участь БФ САЛЮС у проведенні Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити

16.11.2017 Збори організацій–учасниць Всеукраїнської коаліції з репродуктивного здоров’я / планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

16.12.2014
У столиці говорили про майбутнє нації

 

Не зважаючи на тяжкі для держави часи, забувати про здоров'я нації та її майбутнє не слід. Тому на рівні України – у рамках реалізації проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні», - триває активна і повномасштабна робота з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Координує цю діяльність Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» - за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку / USAID. А учасниками процесу виступають десятки громадських організацій по всій країні - члени Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім'ї. У тому числі - і Благодійний фонд САЛЮС.

 

У понеділок 15-го грудня у столиці відбулося засідання Координаційної Ради з питань виконання Державної програми «Репродуктивне здоров'я нації» на період до 2015 р., створеної при Міністерстві охорони здоров'я України. У ході засідання експерти згаданого вище проекту представили звіт за результатами оцінювання чинної програми, а також обговорили ключові компоненти Концепції нової програми. На зустрічі було представлено  адвокаційний «Пакет аргументів на користь планування сім’ї»,  був розроблений спільними зусиллями спеціалістів Програми АМР США «Здоров’я жінок України», Фонду народонаселення ООН та Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

У засіданні Координаційної Ради брали участь представники Міністерства охорони здоров’я України, профільного комітету Верховної Ради України, обласних управлінь охорони здоров’я та центрів планування сім’ї, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді і спорту України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, Інституту стратегічних досліджень МОЗ України, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, Бюро ВООЗ в Україні, Програми АМР США «Здоров’я жінок України», Фонду народонаселення ООН/UNFPA, Швейцарського бюро співробітництва в Україні/ШБС, Агентства США з міжнародного розвитку /USAID. До участі в засіданні також запрошено учасників Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім'ї, зокрема – Благодійний фонд САЛЮС.

​Протягом двох наступних днів триватиме зустріч всіх членів Коаліції організацій репродуктивного здоров’я та розробка Комунікаційної стратегії об'єднання. Це завдання було визначено пріоритетним в ході недавньої зустрічі членів Координаційної Ради Коаліції та є продовженням роботи у напрямку стратегічного та операційного планування діяльності об'єднання. Також в рамках зустрічі відбулися Загальні Збори членів Коаліції, де  обговорювалися поточні питання діяльності об'єднання, було представлено звіт членів її Координаційної Ради та вирішено питання щодо прийняття до складу Коаліції нових членів.