Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

19.01.2014
У Львові підібють підсумки проекту зі зменшення дискримінації повязаної з ВІЛ
ZIK 21 січня у Львові підібють підсумки проекту щодо зменшення дискримінації, повязаної з ВІЛ. Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради. З 1 вересня 2014 року Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом», за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я Львівської міської ради успішно розпочало реалізацію проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м. Львова». Завтра, 21 січня, у Малій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 230) відбудеться прес-ланч на тему «Реалізація проекту РЕСПЕКТ на території м. Львова: підсумки діяльності 2014 року». Початок – о 10.00. У межах проекту RESPECT Львівське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» проводило тренінги, досвідом яких завтра поділяться тренер, психолог, соціальний працівник та юрист проекту. Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» працює над розширенням доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки, а саме до антиретровірусної терапії, яка дає можливість продовжити та покращити якість їхнього життя. Організація допомагає ЛЖВС, вагітним ВІЛ-позитивним та дітям, які народжені ВІЛ-позитивними матерями. Організація відкрила дитячу кімнату денного перебування на базі Львівського обласного центру СНІДу. Організація є учасником Національної програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яка здійснюється за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, а також входить до Обласної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Метою проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м. Львова» є розробка та впровадження політик і практик, дружніх до представників груп найвищого ризику і ЛЖВ, у медичних закладах; розробка, пілотування та інституалізація тренінгових модулів, з врахуванням гендерного фактору, для медичних працівників, спрямованих на попередження та зменшення стигми і дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників ГНР і ЛЖВ, у медичних навчальних закладах з до- та післядипломної підготовки та підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер у пілотних регіонах.