Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

25.02.2015
26 лютого 2015 року відбулось засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Головними питаннями Порядку денного були: Квіташвілі Олександр, Міністр охорони здоров’я України, заступник Голови Національної ради доповів щодо ролі Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд) у забезпеченні реалізації державної політики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Про забезпечення підписання відповідних документів щодо співпраці України з Глобальним фондом у 2015- 2017 роках. Нізова Наталія Миколаївна, директор «Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ», член Національної ради у своєму виступі розкрила питання Інформація про стан забезпечення регіонів України протитуберкульозними та антиретровірусними препаратами, медичними виробами для діагностики, лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі наркотичних препаратів для проведення замісної підтримувальної терапії. Крім того, Жовтяк Володимир– голова Координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, заступник Голови Національної ради та Клепіков Андрій – директор Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні інформували присутніх про врегулювання питання із забезпеченням постачання для пацієнтів, які перебувають на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, лікарських засобів та медичних виробів для діагностики, лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, а також вирішення кризової ситуації із забезпеченням наркотичних препаратів для проведення замісної підтримувальної терапії. Були презентовані результати роботи Національної ради, її Комітетів та Комісії з нагляду у 2014 році та план роботи на 2015 рік. Організація подальшої роботи Секретаріату Національної ради. Борушек Ірина, радник Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, член Національної ради інформувала Національну Раду про результати візиту членів Національної ради та їх делегованих представників до Одеської області. Крім того був погоджений проект плану перерозподілу бюджетів Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні та Всеукраїнської мережі ЛЖВ з урахуванням додаткових активностей на період 2015-2017 роки за рахунок залишків коштів попереднього періоду. Головними пріоритетами, які у цьому питанні визначили члени Національної ради стали ті пріоритети, які спрямовані на збереження життів – препарати АРВ-терапії, препарати замісної підтримуючій терапії та тест-системи для тестування на ВІЛ.