Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

16.03.2015
Грант "Удосконалення та підтримка моделей і механізмів фінансування комплексного надання послуг в сфері ВІЛ для ключових груп населення"
Проект USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії" оголошує конкурс на кращу заявку на отримання гранту серед відповідних організацій для вивчення та аналізу різних фінансових механізмів, які сприяють диверсифікації джерел фінансування для сталого забезпечення послуг у сфері ВІЛ для ключових груп населення. Диверсифікація джерел фінансування має важливе значення для сталої відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції. Обмежені ресурси вимагають зосередитися на підході "ціна-якість": кошти, витрачені на найбільшу віддачу і найефективнішим чином; особливо у світлі поетапного припинення фінансування Глобального фонду в Україні. Для того, щоб поліпшити фінансові механізми для надання послуг з профілактики ВІЛ ключовим групам населення, Проект USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії" має намір вивчити альтернативні механізми фінансування - соціальне замовлення, державно-приватне партнерство та інші види державного замовлення, що існують чи будуть існувати в Україні на час проведення такого дослідження. Межі фінансування для даного Гранту з фіксованою сумою 50,000.00 – 100,000.00 доларів США. Заявки приймаються до 23:59 06 квітня, 2015 року. ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ: Проект має намір провести аналіз наявних перешкод на шляху до використання соціального замовлення, інших видів державного замовлення, які, можливо, існують в Україні, та ДПП для надання послуг найбільш уразливим групам населення та ЛЖВ. Такий аналіз стане основою для вивчення кращого досвіду і надання рекомендацій Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) та Міністерству соціальної політики (Мінсоцполітики) України. Це має допомогти в реалізації механізму соціального замовлення та ДПП на місцевому рівні з метою підвищення ефективності і скорочення витрат на соціальні послуги. КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ Неурядові організації (НУО) (прибуткові та неприбуткові), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту. ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника (адреса для завантаження). У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою grant@hss-share.net.ua Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua до 23 березня, 2015 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 28 березня, 2015 року. З метою уточнення грантових процедур і цілей гранту, 24 березня 2015 року пройде інформаційний семінар / вебінар. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 14:00 23 березня 2015 року. www.civicua.org