Salus

Salus

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

22.05.2018 Інформаційна кампанія, присвячена відзначенню тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

02.06.2015
День захисту дітей для ВІЛ-позитивної малечі у Львові
Щороку на початку літа, 1-го червня, у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято є одним із найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято на Всесвітній конференції в 1925 році у Женеві, присвяченій питанням благополуччя дітей. 1 червня у всьому світі проходять заходи, з метою нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на відпочинок і дозвілля, на захист від експлуатації дитячої праці, на освіту, на захист від фізичного і психологічного насильства та ін. Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» також щороку долучається до відзначення Дня захисту дітей. Минулого року зусиллями наших соціальних працівників була організована дитяча лялькова вистава «Рукавичка». Цього ж року ми організували для дітей клієнтів нашого відділення веселе свято на сонячній галявині. Соціальні працівники займались розвиваючими вправами: гра «Павутинка», пантоміма, руханка, малювали крейдою на асфальті та брали участь в конкурсі з надування кульок. Соціальні працівники нагороджували дітей за участь у конкурсах солодощами, іграшками, шкільним приладдям, кульками та запрошеннями на дитяче свято «Свято надії для дітей Галичини», яке відбудеться 5 червня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка».