Salus

Salus

02.12.2017 Проведення експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію

30.11.2017 Прес-конференція, присвячена вшануванню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

23.11.2017 Тестування на ВІЛ та гепатити працівників патрульної поліції

21.11.2017 Участь БФ САЛЮС у проведенні Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити

16.11.2017 Збори організацій–учасниць Всеукраїнської коаліції з репродуктивного здоров’я / планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

21.11.2017
Участь БФ САЛЮС у проведенні Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити

Уже не перший рік проводиться  в українських містах «Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатити».  Цього року тиждень тестувань проходить з 17 до 24 листопада під гаслом «ТЕСТУЙ, ЛІКУЙ, НЕ ДОПУСТИ». У Львові діяльність у межах «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» організована Благодійним фондом САЛЮС спільно з Львівським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Альянсу громадянського здоров’я.

21 листопада тестування відбулося у подвір’ї Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Тестування проводилося у  амбулаторії БФ САЛЮС  із застосуванням експрес-тестів. Для тесту потрібна краплина крові із пальця, процедура триває не більше 5-ти хвилин.  Усі охочі мали можливість пройти безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ. Серед них – представники Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та керівники обласних закладів охорони здоров’я. Пройшла тестування й очільниця Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА пані Ірина Микичак.

«На превеликий жаль, в Україні немає практики обов’язкового обстеження, тому ми маємо таку ситуацію із ВІЛ. Такою акцією ми хочемо привернути увагу наших мешканців до того, що кожна людина має бути поінформованою про свій статус, про своє здоров’я. Адже значна частина інфікованих довідуються про свій статус випадково. А тут, як і в кожній хворобі, чим швидше маєш інформацію, тим швидше отримаєш лікування. Так, цією акцією ми закликаємо наших мешканців, зокрема медичних працівників, проводити обстеження, аби попередити  негативні наслідки», – зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА пані Ірина Микичак.