Salus

Salus

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

17.09.2007
Проект «Відкрий свої очі»

З метою відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом щорічно 1 грудня відбуваються акції, спрямовані на привернення уваги до проблеми бурхливого розповсюдження ВІЛ-інфекції в Україні, підвищення поінформованості населення про небезпеку ВІЛ та про можливості попередження інфікування.

У 1997 року Благодійний Фонд «САЛЮС» започаткував програму «МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу», в рамках якої щорічно проводяться різноманітні акції, зокрема – Мистецтво проти СНІДу (1997р.) - конкурс плакатів, радіоанонсів та емблем тематики «анти СНІД»,     «МОДА антиСНІД» (2000р.) БОДІ АРТ антиСНІД (2003р.), «Театралізована презентація авторського костюму анти-СНІД» (2005р), та ін. Впродовж останніх років співорганізаторами ацій програми «МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу» були різні організації – Програма ПРООН в Україні, Secours Catholique Caritas France , Благодійний фонд «МЕТАМОРФОЗИ», Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив «РУСТ».

Цього року для відзначення 10 річниці програми «МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу» оголошується конкурс колекцій авторського костюму тематики антиСНІД. В рамках проекту «Відкрий свої очі» передбачається створення ініціативної групи дизайнерів та організація показу мод. Після завершення презентації авторських костюмів та нагородження учасників проводитиметься виставка-продаж символіки «антиСНІД». Зібрані кошти будуть передані у Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом на потреби 160 дітей, народжених від ВІЛ інфікованих матерів.

Основна мета проекту «Відкрий свої очі» це – інформування про проблему та підняття рівня обізнаності громадськості з питань ВІЛ-СНІДу через призму мистецтва.

Відкрий свої очі, поглянь навколо і зумій побачити проблему, яку несе у собі ВІЛ інфекція. Поглянь навколо і задумайся як вберегти від небезпеки себе і своїх близьких та друзів.

Відкрий свої очі, поглянь навколо і подумай, чим можна допомогти тисячам ВІЛ-інфікованих, більшість серед яких – люди молодого віку, як підтримати дітей-сиріт, батьки яких померли від СНІДу.

ОРГАНІЗАТОРИ

•  Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив “ РУСТ ”

•  Львівська міська рада

ПАРТНЕРИ

•  Благодійний ф онд « САЛЮС » •  Secours Catholique Caritas France

•  Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

Нагороди переможцям надають спонсори:

Науковий медично-діагностичний центр АСТАР