Salus

Salus

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

22.02.2010
Чужої біди не буває

На початку лютого у Львові побували представники посольства Канади, які відвідали Благодійний фонд САЛЮС з моніторинговим візитом. Вони познайомилися з діяльністю фонду, побували на тренінгах, оцінили рівень та якість реалізації проекту „Попередження негативних явищ серед категорії соціально незахищених підлітків», робота в рамках якого розпочалася з січня 2010 року.

Проект виконується за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти Львова. У рамках його роботи - проведення тренінгів у навчальних закладах Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Червонограда, спрямованих на подолання насильства в молодіжному середовищі та профілактику СНІДу. Тренери фонду знайомлять учасників з видами насильства, аспектами безпечної поведінки, інформують, куди можна звертатися у разі виникнення небезпеки.

Окрім БФ САЛЮС, представники посольства Канади побували у центрі "Джерело", де реалізується проект "Підтримка розвитку сімейних форм опіки для дітей-сиріт з особливими потребами в Україні". Це надання допомоги, психологічної підтримки сім'ям, які, маючи рідних дітей, всиновили ще й дітей з особливими потребами.

За словами першого секретаря Посольства Канади Гійом Легро, загальна сума підтримки неурядових організацій в Україні на цей рік становить 20 млн. канадських доларів. Така співпраця з регіоном триватиме й далі, адже громадські організації Львівщині є активними, творчими, започатковані проекти й надалі втілюють в життя.