Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

26.09.2010
У Львові відбувся семінар з профілактики ВІЛ/СНІД

Благодійний фонд САЛЮС 29 квітня 2010 року у приміщенні Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, за сприяння МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» провів семінар «Ефективна співпраця у здійсненні профілактичної роботи серед представників уразливих груп» для медичних працівників, працівників соціальних служб та неурядових організацій, – повідомили у фонді.

 
На заході були присутні лікарі-інфекціоністи, дерматовенерологи, наркологи, інфекціоністи, працівники соціальних служб та неурядових організацій  з багатьох міст Львівської області. Учасники були з різних міст: Миколаїв, Стрий, Броди, Пустомити, Самбір, Дрогобич, Стебник, але їх об’єднувало бажання почерпнути знання, обмінятися досвідом при вирішенні питань, що стосуються роботи з уразливими групами, уникненні небезпеки зараження, профілактичної роботи.
 
Головний лікар Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДомСлужинська М.Б. розповіла про епідемічну ситуацію у Львівській області,  впровадження замісної підтримувальної терапії, роботу неурядових організацій та соціальних служб з уразливими групами населення, особливості консультування.  Також присутні ознайомились з обладнаним автобусом БФ САЛЮС «Мобільна амбулаторія», специфікою роботи при виїзді на маршрути. Вирішили активізувати тестування представників уразливих    груп, уникненні небезпеки зараження, профілактичної роботи.
 
Головний лікар Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДомСлужинська М.Б. розповіла про епідемічну ситуацію у Львівській області,  впровадження замісної підтримувальної терапії, роботу неурядових організацій та соціальних служб з уразливими групами населення, особливості консультування.  Також присутні ознайомились з обладнаним автобусом БФ САЛЮС «Мобільна амбулаторія», специфікою роботи при виїзді на маршрути. Вирішили активізувати тестування представників уразливих груп у районах області, по місцях праці учасників семінару.
      Галінфо