Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

26.11.2010
АнтиСНІД листівки


Олена Дубровіна. газета  "Львівська пошта"
До 3 грудня у Львові в Музеї ідей триватиме виставка робіт учасників конкурсу ескізів поштових листівок тематики антиСНІД. Присвячена виставка Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, який світова громадськість відзначає 1 грудня та проходить за підтримки МБФ <<Міжнародний Альянс з питань ВІЛ/СНІД в Україні>>. За допомогою кольорів та паперу у листівці учасники конкурсу повинні були відобразити проблему ВІЛ/СНІДу: профілактики, запобігання дискримінації та стигматизації людей, що живуть із ВІЛ/СНІДом, здорового та безпечного способу життя.
Своє бачення цієї проблеми представили 300 учасників конкурсу, які надсилали роботи з усієї України - Чернівецької, Волинської,
Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Житомирської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської областей, АР Крим та
м. Києва.  Їхні доробки, а це були і окремі малюнки, і серії робіт однієї тематики, розглядало компетентне журі, серед яких були
Олександра Служинська, президент благодійного фонду <<САЛЮС>>, Мар'яна Служинська, головний лікар Львівського обласного центру профілактики та боротьби проти СНІДу, Орест Фаріон, директор ПП <<Фаріон>>, Ірина Федак, представник Львівської дирекції Укрпошти, Олесь Фіголь, викладач кафедри рисунку Львівської національної академії мистецтв. Роботи оцінювали за кількома критеріями: висвітлення ідеї, нові дизайнерські знахідки, відповідність ескізу до вимог конкурсу, якість виконання. Серед усіх учасників обрали 12 фіналістів, які отримали нагороди та дипломи. А переможцями стали Христина Мельничук, Львів (І місце), Анастасія Марущак, Тернопіль (ІІ місце) і Тетяна Бєлкіна зі Львова (ІІІ місце). За свою майстерність  і вміння висвітлити тему дівчата отримали грошові винагороди від ПП. <<Фаріон>>.
Конкурс ескізів листівок тематики антиСНІД - це не перша акція, присвячена Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, а є продовженням програми <<Мистецтво проти Сніду>>, яку упродовж 13 років реалізує фонд <<САЛЮС>>. У попередні роки відбувалися покази колекцій дизайнерського одягу <<Поглянь навколо>>, боді-арт антиСНІД, конкурс кулінарного мистецтва <<Смак життя>>, конкурс плакатів, малих скульптурних форм. Ці мистецькі засоби дозволяють краще візуалізувати проблему і заакцентувати увагу громадськості, в першу чергу молоді, на проблемі, яка може бути ближче, ніж ми думаємо.