Salus

Salus

30.08.2018 П’ятий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ

14.06.2018 Четвертий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

06.06.2018 Тренінг «Передозування: профілактика, розпізнавання, перша допомога, використання налоксону»

24.05.2018 Третій тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

22.05.2018 Інформаційна кампанія, присвячена відзначенню тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

31.10.2011
Львів’яни захищатимуть себе від байдужості та ВІЛу … парасольками

1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом на площі Ринок у Львові з творчих робіт, виконаних на відкритих парасольках, буде зроблено «червону стрічку» – символ солідарності з ВІЛ-інфіковамими людьми, – повідомила сьогодні, 1 листопада, керівник інформаційно-ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІДу «Салюс» Оксана Кристиняк.

Цього року благодійний фонд «Салюс» оголошує конкурс «Захисти себе» – конкурс творчих робіт, виконаних на полотнищах відкритих парасольок. Тематика конкурсу пов’язана з попередженням ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом та пропагандою здорового та безпечного способу життя.

«Виставка робіт конкурсу відбуватиметься протягом 10 днів – наприкінці листопада – на початку грудня в Музеї ідей (Валова 18). Після закінчення експозиції –1 грудня волонтери фонду та члени молодіжних організацій Львова продефілюють вулицями міста під парасольками, розповсюджуючи серед перехожих інформаційні матеріали. Закінчиться акція на площі Ринок, де з парасольок буде викладено «червону стрічку» солідарності з ВІЛ-інфікованими», – повідомила Оксана Кристиняк.

Заявки на роботи прийматимуться ще протягом тижня. За словами Оксани Кристиняк, роботи оцінюватиме компетентне журі.

Переможці конкурсу нагороджуватимуться преміями: 1 місце – 2 тис. грн, 2 – 1 тис. грн, 3 – 500 грн та цінними призами.

Заповнити анкету на участь та дізнатися більше можна на сайті Фонду www.salus.org.ua .

Довідка.

Благодійний фонд САЛЮС, метою діяльності якого є промоція здоров’я та профілактика хвороб, проводить акції-конкурси в рамках авторської програми “Мистецтво проти СНІДу” вже протягом 14 років.