Salus

Salus

01.12.2018 Вшанування Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

30.11.2018 Звернення генерального директора UNESCO пані Одрі Азуле з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

21.11.2018 Участь БФ САЛЮС у проведенні «Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити» 2018

25.10.2018 Сьомий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

24.09.2018 Шостий тренінг у рамках проекту "Комп’ютерна грамотність медичних працівників - запорука надання якісної допомоги ЛЖВ"

31.07.2016 Електронний бюлетень з питань репродуктивного здоров’я

27.07.2016 У Львові провели акцію з профілактики гепатиту (+відео)

11.05.2015 У Львові наприкінці 2014 року було зареєстровано майже 3000 ВІЛ-інфікованих

11.05.2015 Медики дуже мало знають про ВІЛ-інфікованих, – дослідження на Львівщині

Перейти на стару версію сайту

Ресурсний центр ГУРТ

 

31.12.1969
Україна може стати першою країною в Європейському регіоні, яка зупинить епідемію ВІЛ/СНІД
В контакті Живий Журнал Твітер Фейсбук Поділися новиною: Україна може стати першою країною в Європейському регіоні, яка зупинить епідемію ВІЛ/СНІД. Про це заявив Виконавчий директор Об’єднаної програми ООН з питань ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) Мішель Сідібе на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром охорони здоров’я України Раїсою Богатирьовою в Женеві, повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я Львівська ОДА. Додамо, що в Женеві відбулося 27-е засідання Правління Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією (ГФСТМ). Так, обговорювалися питання подальшої співпраці між ЮНЕЙДС та Урядом України в сфері досягнення Цілей розвитку тисячоліття за напрямком зупинення до 2015 року поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу і скорочення їх масштабів. «Ми маємо багато досягнень в цій сфері і можемо казати, що здатні забезпечити лікуванням усіх хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, які, за даними регіональних центрів СНІДу, цього потребують», – наголосила Раїса Богатирьова. Як вона повідомила, Міністерство охорони здоров’я прийняло рішення про надання приміщення Українському Центру профілактики і боротьби зі СНІДом та про підтримку Центру у якості основного реципієнта 10 раунду гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Це, зазначила Раїса Богатирьова, сприятиме посиленню лідерської ролі держави у протидії епідемії ВІЛ-інфекції, на що рішуче налаштований Уряд України. Окрім того, за її словами, керівництво країни має намір створити на базі Центру профілактики і боротьби зі СНІДом Український центр з контролю над захворюваністю на ВІЛ/СНІД, туберкульоз та інші інфекційні хвороби. Керівник ЮНЕЙДС, у свою чергу, відзначив вагомі успіхи України та її лідерські позиції в Європейському регіоні у боротьбі з ВІЛ/СНІД. «Ми і надалі будемо забезпечувати державне лідерство у реалізації загальнодержавних програм соціального напрямку, створювати умови для безперервного лікування хворих, розвивати партнерство у питаннях протидії соціально небезпечним захворюванням», – запевнилаРаїса Богатирьова.